Mobilya Üretim Fabrikası

Kalite İşçiliğin Gururudur

“Promob” markası altında sunulan ürünlerimiz İSO 9001:2000 kalite yönetim sistemi ile özdeşleşmiş olarak tasarım, üretim, satış ve servis faaliyetlerini sürdürmektedir.
2007 yılından beri mobilya ve dekorasyon konusunda hizmet veren ŞİRKETLER GRUBUMUZ tasarlayıp ürettiği özgün ve kaliteli mobilyalarıyla dar mekanlardan, çok kapsamlı işlere kadar bir çok kaliteli projeye imza atmıştır.

ŞİRKETLER GRUBUMUZ ev ve işyeri donanımında gerekli olan tüm unsurlar kapıdan mobilyaya, oturma biriminden ihtiyaç duyulan tüm ahşap işlerine kadar her türlü ahşap ürün imalatı ve tasarımı yapılmaktadır. ŞİRKETLER GRUBUMUZ bünyesinde bulunan tasarım ekibi ile ahşap konusunda gelen her türlü isteğe profesyonel ve ekonomik çözümler sunmaktadır. Üretim departmanında ise istenen imalatlar usta ekibimiz tarafından kaliteye ve estetiğe önem verilerek imal edilmektedir. Firmamız genel olarak koşulsuz müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile kaliteli ve özgün ürünler imal etmek prensibini benimsemiştir.

0
Projelerimiz
0
Personelimiz
0 M
Tasarımlarımız
0
Tecrübemiz